To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.

Szczegóły wystąpień i sylwetki Prelegentów


SZCZEGÓŁY WYSTĄPIEŃ W STREFIE "ETAT"


10.15 - 11.00 - Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Spójrz na siebie oczami rekrutera - Agnieszka Ciećwierz (Sigmund Polska)

O WYSTĄPIENIU

Rekrutacja to ogromny stres dla każdego kandydata- jak dobrze wypaść? Z wykładu dowiesz się między innymi:
- jak rekruter postrzega Cię na rozmowie kwalifikacyjnej;
- jak Twoje działania zarówno w sieci jak i realu są postrzegane prze osobę, która Cię rekrutuje;
- na co zwrócić uwagę w budowaniu swojego profesjonalnego wizerunku.

SYLWETKA AGNIESZKI

Agnieszka Ciećwierz - partner w firmie Sigmund Polska - specjalizuje się w testach osobowości oraz psychologicznych wykorzystywanych w procesie rekrutacji, bilansów kompetencji, zarządzania i rozwijania talentów. Wspiera firmy w badaniu potencjału pracowników oraz kandydatów do pracy jak i również w opracowywaniu procesów HR-owych. Równolegle prowadzi szkolenia z kompetencji miękkich oraz sprzedażowych. W wolnych chwilach pisze bloga, na którym dzieli się swoją wiedzą zarówno z obszaru HR jak i kompetencji miękkich czy tez rozwoju osobistego.

Strona: http://aciecwierz.pl/

Fb: https://www.facebook.com/aciecwierzpl11.35 - 12.20 - Kilka sposobów na to, jak urzeczywistniać swoje JA, pracując na etacie - Marta Iwanowska-Polkowska (Manufaktura Rozwoju)

O WYSTĄPIENIU

Jakoś tak utarło się, że urzeczywistnianie swojego JA - czyli bycie prawdziwym, autentycznym, po prostu "bycie sobą" jest możliwe tylko i wyłącznie, podkreślam tylko i wyłącznie, gdy pracuje się dla siebie i na swoim. Ci zaś, którym przyszło procować dla kogoś, u kogoś i nie daj Boże w korporacji nie mają do tego najmniejszego prawa. Tym bowiem pozostaje tylko chować swoje JA do najciemniejszych i niedostępnych zakamarków swojej duszy. Tym zaś pozostaje bowiem udawanie, granie, fałszowanie siebie i skazywanie się tym samym na katusze "bycia nieprawdziwym". Czy rzeczywiście tak jest? Czy rzeczywiście rzeczywistość jest tak bardzo biało - czarna? Mam ochotę się z tym nie zgodzić i trochę z Wami, Uczestnikami mojego warsztatu, podyskutować podając przy okazji kilka, prostych sposobów na to, by urzeczywistniać swoje JA w karierze, pracują właśnie na etacie. I o tym będzie ten warsztat! Zapraszam - Marta IP!

SYLWETKA MARTY

Marta Iwanowska-Polkowska - jest career & life coach akredytowanym na poziomie PCC w ICF, psychologiem, trenerem. Jej ścieżka zawodowa zaczęła się od pracy z klientem biznesowym. Prowadziła szkolenia i projekty doradcze związane z oceną kompetencji. Była asesorem podczas sesji AC/DC. W tej pracy zawsze ważne były pytania oraz inspirowanie do refleksji. Tak odkryła coaching i moc zadawania pytań i siłę szczerych, prawdziwych odpowiedzi.

Od ponad 9 lat zajmuje się wspieraniem karier pracowników, menedżerów różnych organizacji. Obecnie pracuje z klientami indywidualnymi, dla których rozwój, to proces przez duże R - to odwaga w byciu bliżej siebie i dla siebie. Pracuje też z Klientami, dla których kariera zawodowa to coś więcej niż praca "od - do", stanowisko, lista celów i pensja co miesiąc. Towarzyszy im w procesie poznawania i urzeczywistniania swojego JA i w pracy i w życiu. To piękna, ciekawa, choć nie zawsze łatwa podróż. Ale to podróż, którą bardzo poleca!

Strona: www.manufakturarozwoju.pl

Fb: www.facebook.com/ManufakturaRozwoju12.45 - 13.30 - Jak stworzyć profesjonalne i skuteczne dokumenty aplikacyjne? - Maciej Czerwonka (InterviewMe)

O WYSTĄPIENIU

Szukasz nowej pracy? Pierwszym krokiem jest przygotowanie profesjonalnego CV, które zainteresuje rekrutera i zapewni Ci wymarzone stanowisko. Wbrew pozorom, stworzenie dobrych dokumentów aplikacyjnych nie jest tak proste, jak się wydaje.

Jak powinno wyglądać CV i jakie treści powinny być w nim zawarte? Które informacje dodać? Umieścić zdjęcie, czy nie? Co mnie wyróżni na tle kandydatów?

Na te, i inne pytanie odpowiem podczas mojej prelekcji, na którą serdecznie zapraszam wszystkich, którzy myślą o zmianie pracy (nawet w dalekiej przyszłości!).

SYLWETKA MACIEJA

Maciej Czerwonka - szef Działu Konsultantów Kariery w InterviewMe. Stworzyłem skuteczne dokumenty aplikacyjne dla ponad 600 klientów. Mam 5 lat doświadczenia w agencjach rekrutacyjnych i HR wewnętrznym. Wiem, jak sprawić, żeby rekruter zawiesił oko na Twoim CV i otrzymasz zaproszenie na rozmowę. Jeśli chcesz zobaczyć, jak mogę Ci pomóc - sprawdź: https://interviewme.pl/cv-na-zamowienie-cv-na-zlecenie

Strona: https://interviewme.pl/

Fb: https://www.facebook.com/interviewmepl/14.35 - 15.20 - Negocjacje płacowe przy awansie i zmianie pracy - Bartosz Nestorowicz (Horyzont Doradztwo Personalne)

O WYSTĄPIENIU

Negocjacje płacowe to dla wielu z nas bardzo stresujący moment. I to niezależnie od tego czy prowadzone są z obecnym czy nowym pracodawcą. Istniej powszechnie dzielone przekonanie, że trzeba umieć negocjować by w satysfakcjonujący sposób poradzić sobie z tym wyzwaniem. Wydaje mi się jednak, że problem nie polega na tym jak dobrym jesteś negocjatorem ale na tym czy znasz siebie. Skoro nie wiesz kim jesteś to nie wiesz co wniesiesz do organizacji. Jeśli nie potrafisz tego nazwać to jak chcesz dokonać wyceny swojej wartości?

W praktyce sięgasz po opinie ludzi pracujących na podobnym stanowisku lub czytasz przeglądy płacowe. To pomaga ustalić punkt odniesienia ale nie rozwiązuje podstawowego problemu - jak siebie wycenić na dzisiejszym rynku pracy? Jeśli tylko podążysz za przygotowaną dla Ciebie procedurą sprawa okaże się łatwiejsze do przeprowadzenia, a stres zdecydowanie mniejszy. Rozwiązanie leży w zasięgu Twojej ręki. 

SYLWETKA BARTOSZA

Bartosz Nestorowicz — od 1997 lat zajmuje się rekrutacją personelu i usługami dla branży HR. Jest ekspertem w zakresie skutecznego zdobywania pracy. Koncentruje się na promowaniu inżynierów z dużym doświadczeniem i potencjałem na europejskim rynku pracy. Prowadzi firmy Horyzont S.C. Doradztwo Personalne oraz BNS PM Sp. z o.o.

Strona: http://www.horyzont.pl/15.45 - 16.30 - Twoja autoprezentacja na rozmowach kwalifikacyjnych - Anna Zadrożna (Career Angels)

O WYSTĄPIENIU

Autoprezentacja na rozmowach kwalifikacyjnych ma duży wpływ na ostateczny wynik w rozmowie i rezultacie całego procesu rekrutacyjnego. Jakie są największe błędy i jak je skutecznie unikać - o tym dowiesz się na tym interaktywnym warsztacie z osobą, która zna wszystkie 3 strony rynku pracy: z perspektywy headhuntera, działu HR/pracodawcy, jak i doradcy zawodowego.

SYLWETKA ANNY

Anna Zadrożna - w lutym 2001 roku, kończąc studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, Anna zaczęła swoją karierę w firmie Hudson. Po przeprowadzeniu projektów rekrutacyjnych w branżach takich jak pharma, przemysł (ciężki), budownictwo, IT oraz FMCG, Anna zdecydowała się odejść z firmy, aby objąć stanowisko Starszego Specjalisty HR w LOT, Managera HR w BDO oraz w banku IDEA, a następnie - HR Development Managera w Getin Holding S.A. i Dyrektora Projektów HR w PKP Intercity S.A. W międzyczasie Anna skończyła dwa kierunki podyplomowe na Uniwersytecie Koźmińskiego: "Managing professional competences of employees" oraz "Professional Coaching". Od 2011 współpracuje z Aniołami Kariery.

Strona: http://careerangels.eu/plSZCZEGÓŁY WYSTĄPIEŃ W STREFIE "WŁASNY BIZNES"


10.15 - 11.00 - Jak zbudować własny biznes w oparciu o relacje? - Janek Gadomski, Olek Hurko (Browar Monsters)

O WYSTĄPIENIU

Wejście na rynek z nową, nikomu nieznaną, marką to wyzwanie, z którym musi zmierzyć się każdy młody przedsiębiorca. Masz świetny produkt, ale nie wiesz jak go sprzedać? Opowiemy Ci naszą historię - jak sprzedaliśmy nasze pierwsze piwa jeszcze przed ich produkcją, budując sieć dystrybucji w oparciu o relacje.


SYLWETKA OLKA

Olek Hurko - piwowar domowy (Gliss) i kontraktowy (Browar Monsters). Oprócz tego chemik i wykładowca. Specjalista, fachowiec, zgrywus. "Człowiek, Który Wie". Współorganizator dwóch edycji Warszawskich Bitew Piwnych. Certyfikowany sędzia piwa a od niedawna także współautor podcastu o piwie "Alchemia".

Fb: https://www.facebook.com/browarmonsters/


SYLWETKA JANKA

Janek Gadomski - piwowar domowy (Alderaan Brewery) i kontraktowy (Browar Monsters). Oprócz tego grafik i kreatywna bestia. Zdolniacha, perfekcjonista, uparciuch. Jeśli Olek jest "Człowiekiem, Który Wie", to Janek jest "Człowiekiem, Który Wie Lepiej". Współorganizator dwóch edycji Warszawskich Bitew Piwnych. Certyfikowany sędzia piwa a od niedawna także współtwórca podcastu o piwie "Alchemia".

Fb: https://www.facebook.com/browarmonsters/11.35 - 12.20- Jak sprzedawać, żeby chcieli kupować? 7 kroków do skutecznej sprzedaży - Natalia Kościuk (Pracownia biznesu)

O WYSTĄPIENIU

7 kroków do skutecznej sprzedaży może zrobić każdy z nas. Nowoczesna i efektywna sprzedaż to nie techniki i skrypty, lecz budowanie relacji, zaufania i komunikacji z klientami. To również dobre przygotowanie do spotkania i oferta spełniająca oczekiwania klienta. Jak to wszystko zrobić? O tym porozmawiamy podczas spotkania!

SYLWETKA NATALII

Natalia Kościuk - z wykształcenia hungarystka i manager sportowy. Po wielu latach w działach sprzedaży, prowadzi własną firmę - Pracownia biznesu. Doradca i konsultant w zakresie sprzedaży w małych i średnich przedsiębiorstwach. Współpracuje m.in. z magazynem My Company Polska, Fundacją Tax Care, Fundacją Bizoon.

Prelegentka na licznych konferencjach dla przedsiębiorców m.in. Dzień Kobiet Biznesu, Bałtowska Akademia Kobiet, Inspiracje ku przedsiębiorczości. Wyznaje zasadę, że biznes to przede wszystkim budowanie relacji i na swoich warsztatach "odczarowuje sprzedaż". Prywatnie mama Karoliny i Kajetana.

Strona: http://pracownia-biznesu.pl/

Fb: www.facebook.com/nataliakosciukpracowniabiznesu12.45 - 13.30 - Podnieś sprzedaż, budując zaangażowaną społeczność - Alicja Rudnicka (Szpilki po godzinach)

O WYSTĄPIENIU

Czym tak naprawdę jest społeczność w biznesie, dlaczego warto inwestować czas, pieniądze i energię w trend, który rozwija się dynamicznie i co zrobić, by społeczność chętnie kupowała nasze produkty i usługi? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w moim wystąpieniu. Podczas prelekcji poznasz także strategię, dzięki której budowanie społeczności nie tylko stanie się proste, ale i zacznie przynosić wymierne korzyści.

SYLWETKA ALICJI

Alicja Rudnicka - od 2012 rozwijam społeczność Szpilek po godzinach, która dziś liczy przeszło 20 tys. kobiet. Pomagam kobietom rozwijać ich biznesy, tworząc m.in. kursy on-line, w tym kompleksowy, trwający 6 miesięcy program rozwoju kobiecej firmy "Biznes w Szpilkach - zarabiaj więcej dzięki zaangażowaniu klientów". W moich programach i konsultacjach wzięło już udział 250 właścicielek firm. Na przestrzeni 3 lat, mając do dyspozycji budżet marketingowy na poziomie 0 (zero), zorganizowałam 120 wydarzeń, które zgromadziły łącznie 6 tys. uczestniczek. Jestem gościem wielu wywiadów i publikacji i autorką działu o kobiecym biznesie w e-magazynie Beauty Mission. W 2015 zdobyłam prestiżowy tytuł Lwicy Biznesu.

Strona: http://szpilkipogodzinach.pl/

Fb: https://www.facebook.com/Szpilkipogodzinach/14.35 - 15.20 - W jaki sposób stworzyć silną markę osobistą i ekspercką? - Klaudia Fotyniuk (Klaudia Fotyniuk PR&Business Consulting)

O WYSTĄPIENIU

Silna marka to cecha charakterystyczna ludzi sukcesu. Jak budować silną markę osobistą i ekspercką opartą na naszych autentycznych wartościach? Jak wyróżnić się na rynku i stać się najlepszą wizytówką dla własnego biznesu? Jakie działania podejmować, aby zostać zauważonym przez klientów, partnerów biznesowych i media? Podczas wystąpienia uczestnicy poznają sprawdzone sposoby na budowanie marki, która pracuje na zawodowy sukces.

SYLWETKA KLAUDII

Klaudia Fotyniuk - specjalista PR i marketingu, strateg. Doradza i dba o wizerunek biznesowy oraz komunikację ekspertów, małych i średnich przedsiębiorstw, a także międzynarodowych firm. Tworzy kompleksowe strategie wizerunkowe i biznesowe. W portfolio zrealizowanych projektów znajdują się m.in. te z obszaru finansów, mody, sportu, lifestyle, health&wellnes, rozrywki, budownictwa, kultury, IT, telekomunikacji, NGO's i dóbr luksusowych. Autorka projektu BlogoMarka dedykowanego twórcom internetowym, którym pomaga budować markę i rozwijać biznes. Uważa, że kluczem do sukcesu jest dobra strategia oparta na realnych wartościach, autentyczna komunikacja oraz budowanie relacji. Wierzy, że dobro wraca, dlatego angażuje się w projekty pro publico bono oraz promuje marketing wartości.

Strona: http://klaudiafotyniuk.pl/

Fb: https://www.facebook.com/Klaudia-Fotyniuk-PR-Business-Consulting-1840686709552363/15.45 - 16.30 - Czy dochód może być pasywny - prawda a może fałsz? - Dominika Nawrocka (Kobieta i Pieniądze)

O WYSTĄPIENIU

Podczas wystąpienia dowiesz się, co to jest dochód pasywny i czy jest możliwy do osiągnięcia w polskim biznesie tradycyjnym. Dominika Nawrocka zdradzi swoje metody zarabiania pieniędzy, które zabierają jej najmniej czasu i zaangażowania. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile potrzebujesz pieniędzy, aby uruchomić dodatkowe dochody. Jak obliczyć ich rentowność, jakie podjąć decyzje? Wykład jest dla tych, którzy zaczynają z minimalnym kapitałem i nie tylko!

SYLWETKA DOMINIKI

Dominika Nawrocka - założycielka organizacji Kobieta i Pieniądze zajmującej się edukacją finansową, marketingową i biznesową kobiet (www.kobietaipieniadze.pl). Autorka dwóch książek "Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet" i "Ekspertka. Książka dla kobiet, które mają dużo do powiedzenia." Zawodowo przez 15 lat związana z branżą marketingową, międzynarodowymi i polskimi korporacjami, gdzie kierowała zespołami konsultantów, a także zarządzała projektami komunikacyjnymi dla ponad 50 polskich i światowych marek. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej (studia doktoranckie). Przedsiębiorca, inwestorka, trenerka edukacji finansowej wśród kobiet. W 2017 roku przeszkoliła w zakresie finansów osobistych, marketingu i biznesu ponad 1300 osób!

Strona: http://kobietaipieniadze.pl/

Fb: https://www.facebook.com/kobietaipieniadze/SZCZEGÓŁY WYSTĄPIEŃ W STREFIE "INSPIRACJE"


10.15 - 11.00 - Własna firma? Etat? Freelancer? Która ścieżka jest właściwa? - Sandra Bichl (Career Angels)

O WYSTĄPIENIU

Jakie czynniki mają wpływ na to, jak zarządzamy naszą karierą? Co sprawia, że wybieramy jedną ofertę a nie drugą? Czy to naprawdę źle świadczy, jeśli pracuje się w jednej firmie 12 lat? Czy powinniśmy potępiać osoby, które często zmieniają pracę? A co z osobami, które aktywnie biorą udział w wyścigu szczurów? Czy wspinanie się po szczeblach kariery Cię uszczęśliwia? Bardziej cenisz sobie atmosferę i ludzi niż pieniądze i prestiż? Inni uważają Cię za niedojrzałego, bo nie wybierasz poważnej ścieżki? To, co Cię głównie napędza to samo-rozwój? Czy łapiesz się czasem na myśleniu: "nienawidzę zarządzać ludźmi!"? Mam 42 lata. Już za późno na jakiekolwiek zmiany. Frustruje Cię praca, jak tylko się wkrada rutyna? Odpowiedz szczerze na poniższe dwa pytania: Jak definiujesz udaną karierę? Jeśli wszystko byłoby możliwe, jak wyglądałaby Twoja najbardziej satysfakcjonująca ścieżka kariery? 36% respondentów najczęściej udziela (niemal) identycznej odpowiedzi, podczas gdy 64% udzieli dwóch częściowo lub całkowicie różnych odpowiedzi. Dane te pochodzą od Decision Dynamics - firmy, która zbiera i analizuje dane m.in. na temat ścieżek kariery różnych osób od ponad 40 lat. Co więcej możemy wywnioskować z ich badań? 1) odpowiedzi mogą być motywowane zarówno przez rozum, jak i serce 2) istnieją pewne wspólne wzorce Model Kariery Decision Dynamics wyróżnia cztery podstawowe Koncepty Kariery lub spojrzenia na idealną karierę. Przyjdź na warsztat i dowiedz się, z która ścieżka jest dla Ciebie najlepsza: własna firma, korpo, doradztwo, freelancer?

SYLWETKA SANDRY

Sandra Bichl - zaczęła swoją międzynarodową karierę w rekrutacji w 2002 w firmie Hudson. Pracowała z managerami wyższego szczebla w CEE w Budapeszcie i Warszawie. W 2010 roku, po 2-letniej przerwie w branży rekrutacji ( Sales & Marketing Manager w Ameryce Południowej) przeszła na tzw. "trzecią stronę" procesu rekrutacji: wspieranie kandydatów w procesie poszukiwania pracy. Wraz z 15-osobowym zespołem pomaga doświadczonym osobom w całej Europie, nie tylko w szukaniu pracy, ale także w zakresie projektowania ścieżek karier. Wykłada na uczelniach m.in. w Wiedniu, Mediolanie, Brukseli. Sandra pracuje w języku angielskim, polskim, niemieckim i hiszpańskim. Mówi również po portugalsku i francusku.

Strona: http://careerangels.eu/pl/11.35 - 12.20 - Nie daj się! Rzecz o odporności psychicznej - Sylwia Rybak (AQR International)

O WYSTĄPIENIU

Kryzys, porażka, niepowodzenie. Jak radzić sobie w obliczu niepowodzeń, które wpisane są w próbowanie rzeczy nowych i poszerzanie strefy komfortu? W trakcie prelekcji Uczestnicy dowiedzą się:

1. Co warunkuje nasze reakcje w obliczu kryzysu, stresu presji i wyzwań?

2. Czym jest siła i odporność psychiczna?

3. Na czym polega budowanie siły i odporności psychicznej?

SYLWETKA SYLWII

Sylwia Rybak - Certyfikowany trener (BTEC Professional Certificate in Training, Learning and Development (International)), konsultant (First Certificate in Organizational Development Consulting (FCODC)) oraz coach (Ericksson College Certificate) Od ponad 10 lat menadżer projektów rozwojowych oraz właściciel firmy Stellio Consulting. Specjalizuje się w projektach szkoleniowo-doradczych, projektowaniu i wdrażaniu zmiany w organizacjach. W latach 2012 -2014 członek zarządu Stowarzyszenia Trenerów i Konsultantów Zarzadzania MATRIK. Od 5 lat pracuje jako coach i konsultant wspierając rozwój zarówno klientów indywidualnych oraz prowadząc coaching zespołowy. Od 2014 roku Business Development Partner brytyjskiej firmy consultingowej AQR International. Licencjonowany użytkownik oraz Master Trainer narzędzi psychometrycznych MTQ48 oraz ILM72

Strona: http://www.aqrinternational.co.uk/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sylwiarybak/12.45 - 13.30 - Ogarnij się! Jak planować strategicznie i na co dzień - Aga Zapora (Plannerka)

O WYSTĄPIENIU

O tym, dlaczego nie realizujemy swoich strategicznych marzeń, jak to wpływa na nasze życie i jak to zmienić? Dlaczego nie wystarczy planowanie z dni na dzień? Dlaczego planowanie pomaga nie tylko w skutecznym działaniu, ale również w dbaniu o harmonię w życiu? Szczere case-study - na moim przykładzie.

SYLWETKA AGI

Aga Zapora - absolwentka warszawskiej ASP. Pracowała jako projektant na etacie dla dużych polskich marek, potem na własną rękę, jako przedsiębiorca i freelancer. Od 1,5 roku rozwija Plannerkę - to blog o planowaniu i zarządzaniu czasem oraz marka specjalnie zaprojektowanych plannerów opartych o autorski system planowania. prywatnie żona i mama dwójki dzieci.

Strona: www.plannerka.com

Fb: https://www.facebook.com/aga.zapora14.35 - 15.20 - Wykorzystaj swoje mocne strony - Marta Bara Marta Bara (Strengths Community Poland)

O WYSTĄPIENIU

Masz mocne strony, nawet jeśli temu zaprzeczasz ale tylko od Ciebie zależy czy je wykorzystasz. W tym wystąpieniu dowiesz się więcej, co daje koncentracja na pozytywnych stronach w swoim życiu, pracy, relacjach oraz w jaki sposób wydobyć i wykorzystać swoje mocne strony.

SYLWETKA MARTY

Marta Bara - Gallup Certified Strengths Coach, Psycholog biznesu, Konsultant mocnych stron, Senior Trener, Team Coach, Executive Coach.

Wspieram ludzi i organizacje zgodnie z ich potrzebami wzmacniając:
• odpowiedzialności pracowników,
• zespołową współpracę bazującą na unikalnych umiejętnościach i wartościach,
• tworzenie stabilnych i zorientowanych na cel zespołów.

Tworzę i dostarczam profesjonalne rozwiązania dla biznesu, w tym diagnostykę talentów, coaching menedżerów, zespołów i pracowników oraz kompleksowe zarządzanie projektami.

Posiadam 16 lat doświadczenia w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń oraz realizacji procesów coachingowych. Mam ponad 3000 godzin praktyki szkoleniowej, w tym około 850 godzin superwizji i szkolenia trenerów. Zrealizowałam około 3000 profesjonalnych diagnoz talentów z wykorzystaniem Clifton Strengths dla managerów i pracowników kluczowych.

Posiadam Certyfikat International Coach Community, dyplom Trenera warsztatu i treningu interpersonalnego Intra, moderatora Action Learning metodą Trop. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Strona: https://marta.bara.pl/

Fb: https://www.facebook.com/CoachingTalentow

LinkedIn: https://pl.linkedin.com/in/marta-bara-2870a812015.45 - 16.30 - Przepis na porażkę: 10 kroków do katastrofy - Jadwiga Korzeniewska (Laboratorium Zmieniacza)

O WYSTĄPIENIU

Istnieje mnóstwo artykułów oraz wystąpień, których autorzy prezentują sprawdzone przepisy na osiągnięcie sukcesu. Jadwiga postanowiła zaprezentować słuchaczom sprawdzone sposoby na to, jak samego siebie zasabotować i doprowadzić do motywacyjnej katastrofy. W przewrotny i okraszony humorem sposób zaprezentuje sprawdzony sposób na porażkę. Koniecznie skorzystaj z tej receptury, jeśli znudziło ci się osiąganie sukcesów ;)

SYLWETKA JADWIGI

Jadwiga Korzeniewska - jest socjologiem, trenerem, coachem (w trakcie certyfikacji), autorką projektu Laboratorium Zmieniacza. Prowadzi szkolenia dotyczące zmiany nawyków. Specjalizuje się w tematyce przygotowywania planu zmiany nawyków i stopniowego wdrażania go w życie. Pokazuje sprawdzone sposoby na to, jak przygotować się do tej zmiany, jak w niej wytrwać, by skutecznie doprowadzić sprawy do końca. Uczy także jak pracować nad swoją motywacją, samokontrolą oraz samodyscypliną.

Jest autorką książki "Ograć nawyki" (Onepress, 2016) poświęconej tematyce zmiany nawyków i wzmacniania motywacji wewnętrznej przy użyciu mechanizmów gier. Stworzyła kurs "Zmień nawyki w 30 dni" - pierwszy kurs on-line, w którym wykorzystano mechanizmy gier dla podniesienia zaangażowania uczestników. Jest Wszechogarniaczem cyklu konferencji rozwojowych pod szyldem #StrefaZmian.

Strona: www.laboratorium-zmieniacza.pl

Fb: www.facebook.com/laboratoriumzmieniacza